kurikulum smk elopura sandakan

Pengetua

Hajah Kalsom Binti Abd Aziz
kalsom@smkelopura.my

PK Tingkatan VI

Nurhazirah Abdullah
nurhazirah@smkelopura.my

PK Kurikulum

Alias Che Long
alias@smkelopura.my

Penyelia Menengah Rendah

Zainuddin Mahat
zainuddin@smkelopura.my

PK Hal Ehwal Murid

Siti Nor Mohd Arip
siti.nor@smkelopura.my

PK KOKURIKULUM

Chin Lee Lin
chin.ll@smkelopura.my

Pelaksana

Ketua Pembantu Tadbir

Samti Norman
samti@smkelopura.my

Unit Kewangan (KWK-VOT)

Malisah Ab Shah
malisah@smkelopura.my

Unit Kewangan (KWS-PCG)

Sitti Rujiah Hj Abd Rajik
rujiah@smkelopura.my

Unit Perkhidmatan

Esminin Mansor
esminin@smkelopura.my

Unit Perkhidmatan

Abd Kumar
kumar@smkelopura.my

Unit Am

Rosnie Darmensa
rosnie@smkelopura.my

Juruteknik Komputer

Ani Norhasyimah Indra Bangsawan
ani@smkelopura.my

Unit Pencetakan

Gahani Gayong
gahani@smkelopura.my

Unit Pencetakan

Marwan Rabbani Bin Abdul Majid
marwan@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Marina Mahalan
marina.mahalan@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Mariani Yusof
mariani@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Roslizawati Mohamad
roslizawati@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Rozianah Paysal
rozianah@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Marlina Lasama
marlina@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Nurhaidah Tera
nurhaidah@smkelopura.my

Pembantu Makmal

Nani Latang
nani@smkelopura.my

Penyelia Asrama (KWA)

Julasbi Kapar
julasbi@smkelopura.my

Penyelia Asrama (PEN)

Nurlia Himbran
nurlia@smkelopura.my

Pembantu Pusat Sumber

Magdelina Masir
magdelina@smkelopura.my

Unit I-Think

Setiausaha

Chan Yee Ning
chan.yn@smkelopura.my

Unit Bestari

Ketua Penyelaras

Sarjani Salleh
sarjani@smkelopura.my

Penyelaras Laman Web

Siti Aishah Mohd Saleh
aishah@smkelopura.my

Penyelaras Pusat Sumber

Sarhana Mohd Amin
sarhana@smkelopura.my

Penyelaras Inovasi

Mohd Jaydy Efiansyah
jaydy@smkelopura.my

Penyelaras T-Lab

Sofian Mansah
sofian@smkelopura.my

Penyelaras Pusat Akses

Kong Suie Xiang
kong@smkelopura.my

Penyelaras Dokumentasi

Aau Fui Lin
aau.fl@smkelopura.my

Unit Olahraga

Ketua Penyelaras

Leonny Leo
leonny@smkelopura.my

Unit Serasi

Ketua Penyelaras

Rozalina Mukhtar
rozalina@smkelopura.my

Unit Bimbingan dan Kaunseling

Ketua Guru kaunseling

Morjani Mokri
morjani@smkelopura.my

Guru Kaunseling

Salsiah Salleh
salsiah@smkelopura.my

Guru Kaunseling

Medelinah Henrikus
medelinah@smkelopura.my

Guru Kaunseling

Siti Aishah Abu Bakar
aishah@smkelopura.my

Unit LDP & PENYELIDIKAN

Setiausaha

Chin Lee Lin
chin.ll@smkelopura.my

Unit Statistik

Guru Data

Shim Siang Mei
shim.sm@smkelopura.my

Data SAPS

Rohayati Nazer
rohayati@smkelopura.my

Data SPLG

Chin Lee Lin
chin.ll@smkelopura.my

Data APDM/SPS (MA)

Shim Siang Mei
shim.sm@smkelopura.my

Data APDM (MR)

Rozana Dawat
rozana@smkelopura.my

Data SSDM

Nadiah Mohd Khalid
nadiah@smkelopura.my

Data Kokurikulum

Masniah Atun
masniah@smkelopura.my

Data SMA

Nurlia Himbran
nurlia@smkelopura.my

Inventori Aset

Darmawati Jumadi
darmawati@smkelopura.my

Unit PPGB

Ketua Penyelaras

Heng Tiger
h.tiger@smkelopura.my

Unit JK 3P

Ketua Penyelaras

Morjani Mokri
morjani@smkelopura.my

Unit Penilaian Kendiri

Setiausaha

Saidatul Fairuz Bt Mohd Suffian
sfairuz@smkelopura.my

Ketua Penyelaras PBS

Md Johadi Borhan
johadi@smkelopura.my

Penyelaras SKPM

Zainuddin Mahat
zai.mahat@smkelopura.my

Penyelaras LDP

Chin Lee Lin
chin.ll@smkelopura.my

Penyelaras SSQS/SPPICT

Sarjani Salleh
Hubungi Guru

Penyelaras Data SPS

Shim Siang Mei
shim.sm@smkelopura.my

Penyelaras VLE Frog Staf

Kamisah Abih
kamisah@smkelopura.my

Penyelaras VLE Frog pelajar

Kong Suei Xiang
kong@smkelopura.my

1 Panitia 1 Projek

Ketua Penyelaras

Nurul Aini Zainol
nurul.aini@smkelopura.my

Kajian Tindakan

Nurullitah Madasila
nurullitah@smkelopura.my

Book Review

Aini Nonchi
aini.nonchi@smkelopura.my

Penyelaras Kajian

Hazlina Kalimuddin
n.aini@smkelopura.my

Unit Pencerapan PDP

Setiausaha

Zainuddin Mahat
zai.mahat@smkelopura.my

sains tulen

Norisfarina Ismail
noris@smkelopura.my

sains

Yau Siew Mei
yau.sm@smkelopura.my

matematik

Idawany Ahmad
idawany@smkelopura.my

Bhs. Melayu/Sastera

Nurullitah Madasila
nurullitah@smkelopura.my

bahasa inggeris

Asisah Kasim
asisah@smkelopura.my

EKO/PDG/Prin. Akaun/ERT

Haisa Osman
haisa@smkelopura.my

kemahiran hidup

Muhamad Azainizam Zamri
azainizam@smkelopura.my

ICT/ICTL/TM

Lai Hoi Yong
lai.hy@smkelopura.my

sejarah

Hazlina Kalimuddin
hazlina@smkelopura.my

geografi

Normaliza Abd Aziz
normaliza@smkelopura.my

pendidikan seni visual

Kamisah Abih
kamisah@smkelopura.my

pendidikan islam

Hairianti Tajudin
hairianti@smkelopura.my

pendidikan moral

Simin Jabbar
simin@smkelopura.my

PJPK / sains sukan

Dasri Paddu
dasri@smkelopura.my

Sivik & Kewarganegaraan

Ramla Ogoh
ramla@smkelopura.my

Kelas Aliran Agama

Roshiana Mangkana
roshiana@smkelopura.my

Pentadbiran

JAWATANKUASA PENGURUSAN ORGANISASI (JKPO)
Pengetua PN HJH. KALSOM ABD. AZIZ
Pen. Kanan Pentadbiran/Academik EN. KWOK CHEE YEN
Pen. Kanan Ting. 6 PN. NURHAZIRAH ABDULLAH
Pen. Kanan HEM EN. ALIAS CHE LONG
Pen. Kanan Kokurrikulum PN. SITI NOR MOHD ARIP
Penyelia Menengah Rendah PN. CHIN LEE KEN
Ketua Pembatu Tadbir EN. SAMTI NORMAN
Ketua-ketua Bidang PN. CHIN LEE LIN
PN. SAIDATUL FAIRUZ MOHD SUFFIAN
EN. JOHADI BORHAN
EN. ZAINUDDIN MAHAT
Guru Bimbingan & Kaunseling EN. MORJANI MOKRI

 

UNIT PENGURUSAN SUMBER MANUSIA (JPSM)
Setiausaha EN. SAMTI NORMAN
AJK CIK SHIM SIANG MEI
ESMININ MANSOR
NURHAIDAH TERA

 

UNIT PENGURUSAN KEWANGAN & PERAKAUNAN (JPKA)
Setiausaha EN.SAMTI NORMAN
Ketua Juruaudit PN. CHIN LEE KEN
Pen.Juruaudit PN.ROZALINA MUKHTARAMIRUDDIN PALALOI
AJK PN. SAIDATUL FAIRUZ BT MOHD SUFFIAN
PN. CHIN LEE LIN
EN. ZAINUDDIN MAHAT
EN. MD. JOHADI BORHAN
AKS Kewangan EN.SAMTI NORMAN
PN. MALISAH AB. SHAH
PN. SITI RUJIAH HJ. ABD. RAJIK

 

 

 

UNIT PENGURUSAN ASET KERAJAAN ( JKPAK )
Setiausaha (Pegawai Aset) CIK DARMAWATI JUMADI
Pen. Pegawai Aset PN. MARIANI MOHD YUSOF
Pegawai Perolehan Harta Modal Dan Inventori CIK DARMAWATI JUMADI
PN. MARIANI MOHD YUSOF
Pegawai Pemeriksa Harta Modal Dan Inventori EN. SAMTI NORMAN (Ketua)
Pemverikasi Stok PN. MARIANI MOHD YUSOF
Penyelia Stok PN. ROSNIE DARMANSA
Lembaga Pemeriksa Pelupusan Aset Alih PN.HJH KALSOM HJ ABD AZIZ
SEMUA PENOLONG KANAN
Pembangunan dan Penyelenggaraan EN. ALIAS CHE LONG
EN. MORJANI MOKRI
EN. MUHAMAD AZAINIZAM ZAMRI
EN. MOHD JOHADI BORHAN
 EN. JULASBI KAPAR
EN. GAHANI GAYONG
 EN. MARWAN RABBANI ABDUL MAJID
 CIK MARLINA LASAMA

 

JAWATANKUASA PENTADBIRAN PEJABAT (JPP)
Pengerusi PN. HJH. KALSOM HJ. ABD. AZIZ
Timbalan Pengerusi EN. KWOK CHEE YEN
Naib Pengerusi EN.ALIAS CHE LONG
PN.NURHAZIRAH ABDULLAH
PN. SITI NOR MOHD ARIP
PN.CHIN LEE KEN
Setiausaha PN. SAIDATUL FAIRUZ SUFFIAN

 

ANGGOTA KAKITANGAN PELAKSANA ( AKP )
Ketua Pembantu Tadbir EN.SAMTI NORMAN
Unit Kewangan (KWK-PCG) PN.SITTI RUJIAH HJ. ABD. RAJIK
Unit Kewangan (Gaji, KWK-VOT, E-SPKB) PN.MALISAH AB SHAH
Unit Kewangan (KWS) EN.SAMTI NORMAN
Unit Perkhidmatan & Perjawatan EN ESMININ MANSUR
Unit Am PN.ROSNIE DARMANSA
EN.ABD KUMAR KUMA
Juruteknik Komputer CIK ANI NURHASYIMAH
Unit Percetakan/Fotostat EN. GAHANI GAYONG
EN.MARWAN RABBANI
Pembantu Makmal PN. MARIANI YUSOF
PN.MARINA MAHALAN
PN. ROSLIZAWATI MOHAMAD
PN. ROZIANAH PAYSAL
CIK MARLINA LASAMA
PN.NURHAIDAH TERA

PN.NANI LATANG

Penyelia Asrama EN. JULASBI KAPAR
PN. NURLIA HIMBRAN
Pembantu Am Rendah (Pusat Sumber) PN. MAGDELINA MASIR

 


PENAFIAN:Setiap maklumat yang terkandung di laman web rasmi SMK Elopura adalah tepat dan terkini. Walau bagaimanapun, maklumat yang didapati di laman ini boleh diubah, disunting atau ditarik semula dari semasa ke semasa dan pihak SMK Elopura tidak bertanggungjawab terhadap sebarang liabiliti berkenaan ketepatan maklumat yang dipaparkan. Pihak SMK Elopura berhak membuat sebarang perubahan tanpa sebarang notis. Sesetengah maklumat adalah pautan dari pihak ketiga dan pihak SMK Elopura tidak akan bertanggungjawab terhadap ketepatan atau sebarang perkara lain yang berkait dengan pautan-pautan berkenaan.